O nas

 “Złota Rybka” to Niepubliczne Przedszkole oraz Żłobek tworzone przez ludzi z pasją, dla których praca z dziećmi jest czymś więcej niż obowiązkiem. Nauka przez zabawę przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów – to nasz sposób na ciekawe zajęcia dla maluchów.

Taniec, śpiew, zajęcia plastyczne, rytmiczno muzyczne – a to tylko część tego, co nasze placówki przygotowały dla Waszych pociech 🙂

ZŁOTA RYBKA – Przedszkole i Żłobek ul. Zacisze 7a – mieści się w dużym, nowoczesnym budynku o powierzchni całkowitej ponad 600 m². Żłobek zajmuje 4 sale o łącznej powierzchni  ok 300 m². Dla dzieci przygotowano 2 place zabaw – dla starszych i młodszych. “Złota Rybka” mieści się  blisko centrum miasta z dogodnym dojazdem i parkingiem na 40 samochodów przeznaczonym tylko dla naszych klientów.

Mamy świadomość, że każde dziecko jest inne i rozwija się we własnym tempie, dlatego staramy się zapewnić takie warunki, aby zaspokoić ich indywidualne potrzeby wczesnej edukacji. Lokal z zewnątrz jak i każda z naszych sal jest monitorowana.

Nasz drugi żłobek na ul.Przyleśnej to kameralny budynek przygotowany dla 25 dzieci położony w bliskim sąsiedztwie lasu. Na powierzchni ponad 150 m² znajdują się 2 sale ,szatnia oraz przystosowane dla małych dzieci toalety.   Przed budynkiem żłobka jest przestronny utwardzony parking dla samochodów. Dla naszych milusińskich przygotowano ogrodzony plac zabaw z bezpośrednim bezkolizyjnym wyjściem z sal. Przed wejściem do budynku jest podjazd dla wózków a w środku miejsce na przechowywanie ich. Sale zabaw oraz szatnia  są monitorowane.

BEZPIECZEŃSTWO

Rodzinna i przyjazna atmosfera w naszych placówkach to nie wszystko. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla dzieci, ale także dla Państwa bezpieczeństwo, najwyższa jakość zarówno usług, jak i wyposażenia samej Złotej Rybki. Dlatego zadbaliśmy aby wszystkie zabawki, wykładziny, materiały edukacyjne, oraz posiłki posiadały niezbędne atesty, były najwyższej jakości, całkowicie bezpieczne i stworzone z myślą o Państwa dzieciach.

Przedszkola oraz Żłobki posiadają coroczne wymagane odbiory sanepidu , UM Zielona Góra ,oraz straży pożarnej i kominiarskie a także są zarejestrowane w odpowiednich urzędach.

Wszystkie nasze przedszkola i żłobki są  w miarę potrzeb ozonowane.

Ozonowanie pomieszczeń sterylizuje i dezynfekuje atmosferę w nich panującą. Ozonowanie pozwala na usunięcie z powietrza i przedmiotów znajdujących się wewnątrz pomieszczenia, groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni czy alergenów takich jak roztocza.

Pragniemy, aby “Złota Rybka” była bezpiecznym miejscem, gdzie dzieci będą radosne i twórcze. Ciepła i radosna atmosfera, uśmiechnięty, życzliwy i wykwalifikowany personel wspierają dzieci w ich rozwoju.

Menu